| anonim_4396 a întrebat:

Voi cum ati reusit sa scapatii de cosurile de pe fata? Am incercat si cu metode traditionale, si cu creme speciale, sau masti dar nimic...Help me pls

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Imi e frica sa intreb la ce se rezuma metodele traditionale! laughing ( Te rog nu zice de lamaie, pasta de dinti sau alte minuni I don't want to see ) Mai precis ce creme/masti ai folosit si cat timp le-ai utilizat? Ti-ai schimbat alimentatia? Ai folosit crema spf, hidratanta si gel de curatare? La dermatolog ai fost?

| AndreeaAyda a răspuns:

Am avut aceeasi problema ca si tine, dar am folisit Zynerit si mi-au trecut.

| Sndnxnska a răspuns:

Dermatolog

| Sndnxnska a răspuns:

Incearca sa nu mai mananci dulciuri/fast food, sunt o cauza pentru acnee. Foloseste maskplus, o crema, aplic o in fiecare seara si foloseste dimineata o crema hidratanta de la avene, pentru tipul tau de ten. De la maskplus o sa ti se ia putin pielea, fiindca arde cosurile. Peste maxim 3 saptamani vei vedea rezultate