| RockStar a întrebat:

Salut.
Am si eu o mica problema cu fostul meu prieten.
As vrea sa ma ajutati cum sa scap de el ca deja ma dispera.
Nu il bag inseama dar toata lumea imi spune.
- Tu vezi ca fostul tau prieten te face curva. si alte chesti.
Suntem despartiti de aproape 4 luni daca nu ma insel.
Am mai auzit tot de la acei amici ca la fostul meu prieten ii este ciuda ca nu a reusit sa se culce cu mine deoarece nu am vrut eu. Si ca nu a reusit sa ma excita. Ce om porc doamne. Si are si prietena de 4-5 luni nu stiu ca nu ma intereseaza viata lui. Dar vreau sa scap odata de el.
Si sa nu uit ii este ciuda ca am prieten si ca vrea sa il bata pe prietenumiu. Om fara cap laughing. Nici nu stiu ce sa spun oh go on.
Nu ii place sa ma vada cu zambetul pe buze big hug.
Totusi nu inteleg de ce ma face curva cand totusi eu nu sunt genul sa ma *** sau sa insel. happy.
Scuze daca am greseli. happy

6 răspunsuri:
| smile4mee18 a răspuns:

Ignora-l. Din moment ce nu te intereseaza viata lui n-are de ce sa-ti pese.Amicii tai stiu ca nu esti curva din moment ce nu te-ai culcat cu el deci n-a pacalit pe nimeni. Tu traieste-ti viata cu actualul si lasa-l pe ala ca s-o plictisi el pana la urma.

| RockStar explică (pentru smile4mee18):

Il ignor si nu ma intereseaza viata lui si nu imi pasa daca el pateste ceva laughing.
Apei fostul meu prieten crede ca ma cunoaste cu adevarat. Dar nu e asa cum spune. Ii este ciuda ca nu am vrut sa fac cu el dragoste si de ce nu a putut sa ma excite laughing. Totusi nu este obisnuit cu idee ca ma vede vesela : x si ca am prieten laughinglove struck. Si ca sunt o femeie fericita love struck. Apei sincer are si el prietena deci sper sa isi vada de aia laughing.

| Flotzone a răspuns:

Ignoranta e cea mai buna. Daca ii dai atentie va continua. Niciodata sa nu iti pui mintea cu el. Ex: B:Esti o tar. a si prietenul tau este las. Tu trebuies sa nu il bagi in seama si se va calma el la un moment dat. Dar fi atenta aceasta poate fi iubire neconditionata exprimata prin rautate. Gandeste-te un pic si discuta cu el spune-i ca relatia este definitiv incheiata si ca nu vor mai fi sanse, ocazii, etc. Si lovitura de gratie "Imi iubesc foarte mult iubitul" si asta o sa doara foarte tare iti spun eu din experienta. Sper ca te-am ajutat. Poti lasa o funda daca e corect.

| RockStar explică (pentru Flotzone):

Eu una il ignor dar amicii mei cand aude ceva repede imi spun. Totusi nu am spus la nimeni nimic decat pe acest siteu si amicii care stiu.
Sincer ma puteam razbuna si eu sa se desparta de prietenasa dar nu am facut-o ca nu ma bag eu in viata lor personala dar vad ca fraierul se baga in viata mea. Stie destul de bine ca nu imi pasa de el si ii este ciuda ca sunt fericita si ca nu sufar dupa el. Nu pot sa discut cu el deoarece e crizat laughing si e la ignor laughing. se crede celmai frumos baiat din Romania si e praf laughing.

| AdiZNoni a răspuns:

Ofticos laughing Iti zic si eu, nu il baga in seama. big grin Te suna, baga-l la respins, pe mess, ignore, pe strada, treci pe langa el, daca continua nu ar strica o mica amenintare cu politia pentru hartuire. Daca spui ca nu te lasa in pace doar pentru ca spune lucruri urate despre tine, nu pune la suflet si cand unul dintre acei amici iti zice de el, zici pur si simplu "stai, daca este ceva in legatura cu acel ratat nu ma intereseaza, daca mai zice ceva de mine ii poti transmite acest mesajwinking". Sper ca te-am ajutat. big grin

| RockStar explică (pentru AdiZNoni):

Sincer eu nu il bag inseama. Dar vin amicii mei si imi spun vezi ca fostul tau prieten spune asta despe tine. Apei oricum ma cunoaste politia laughing.
Nu are numarul meu de telefon ca mi l-am schimbat si pe mess il am la ignore. Pe strada nu are tupeu sa dea ochii cu mine deoarece ii este frica laughing.
Totusi are 15 ani e decat un jeg de copil.
Stai linisit nu pun eu suflet dar ma crizeaza chestilea astea si nici nu sunt adevarate.
Daca afla maicasa ca el cat timp am fost impreuna a vrut sa facem prostii o sa fie vai de capul lui. Totusi mama lui nu a fost de acord cu relatia noastra deoarece credea ca eu vreau sa ma *** cu el dar e invers.