| Symo1 a întrebat:

Am si eu o mica problema cu fostul meu prieten.

As vrea sa ma ajutati cum sa scap de el ca deja ma dispera.

Nu il bag inseama, suntem despartiti de aproape 4 luni daca nu ma insel.
Eu una nu mai am nici o legatura cu el oarecum nici nu prea mai vorbim dar tot timpul cand ma vede vrea sa imi faca in ciuda cu o fata (tarfa) adica se i-au in barte chestii de astea cica spun ca sunt impreuna doar in fata mea (dar nu sunt ).
Deja ma dispera sincer nu il mai suport vede ca il tratez cu indiferenta dar face contra mea ..si pe fb ma intreaba dc nu vorbesc cu el ..si ca ce mi-a facut.

Deci spuneti-mi si mie cum sa procedez adica cum sa ma comport?

2 răspunsuri:
| Sadop a răspuns:

Ii spui in fata : " Nu ma intereseaza cu cine umblii tu, ce faci tu. Am terminat-o, te rog sa ma lasi in pace, sa ma uiti, la fel cum am facut-o si eu. Nu vreau sa ma cert cu tine, eventual ramanem amici, dar crede-ma ca nu-mi pasa ce faci tu si mai ales cu cine ".
Pa-pa!

| DudyyGreen a răspuns:

1. Ii dai block pe facebook sa nu te mai deranjeze
2. Ii spui ca vrei sa te lase in pace, dar i-o spui in fata, cu un ton rautacios si rece! Unii chiar nu stiu unde trebuie sa se opreasca... Si cu tarfele alea... cautati altul :*, nu este greu. Lumea-i plina de barbati :3. Nu trebuie sa te intorci la el. Bafta puppy dog eyes!