| Anelisse a întrebat:

Am si eu o nedumerire. Cu pot sa-mi schimb numele de mess, dar sa apara si in listele celorlalti pe care ii am, adc sa nu se schimbe numai la mine, ca asa nu mie de nici un foloslaughing? pls

1 răspuns:
| moddie a răspuns:

La yahoo messenger 10+ faci asa :

sus la messenger : ACTIONS, apoi SEND MY CONTACT DETAILS

prima data alegi persoanele in lista carora vrei sa-ti schimbi "numele" (ii poti selecta pe toti). si mai departe dai NEXT > iti modifici "numele" (si celelalte informatii daca vrei)... dai SAVE si FINISH happy