| Marina11S a întrebat:

Salut,am si eu o problema..Am 13 ani dar arat de 17-18 cand ma uit in oglinda nu imi place ce vad, ma consider urata si grasa..Pana acum nimeni nu mi-a zis ceva de gen'.Imi doresc din tot sufletul sa tin de dieta dar nu pot, nu ma pot abtine de la mancare.Ce ma fac?

3 răspunsuri:
| lorena15 a răspuns:

Aceeasi problema am si eusmugdoar ca eu nu prea mananc dar nu pot sa slabesc, dar incearca sa mergi mult cu bicicleta, alearga, si fa exercitii, dar ai grija sa faci totul treptat ca daca nu o sa ai febra musculara si e rausmug si daca arati ca la 17-18 ani nu folosi machiajuri, farduri, si mai ales fond de ten

| msKat a răspuns:

Dupa poza de profil daca esti tu esti foarte ok nu inteleg ce vtri sa schimbi. dar sa stii ca un pahar cu apa calduta si lamaie dimineata ajuta foarte mult

| Ezeru a răspuns:

Eu nu pot sa mananc laughing Culmea laughing
In fine oh go on ce iti trebuie tie sunt legume si sala. Indiferent cant mananci daca faci sala scapi de toate caloriilewinking