| mishu112 a întrebat:

Salut am si eu o problema am incercat sa imi bag si eu o aplicatie pe iphone si nu merge de ce? nu stiu... este vorba de findmyiphone, am un iphone3gs si tot incerc sa rezolv problema am intrat la seting aia cu mail am dat add acount si mobile me acolo scriu contul de la itunes si zice no exist de ce? am incercat de pe mai multe conturi de itunes poate aplicatia nu merge in Romania poate merge doar la iphone 4? ma poate ajuta cineva... va implor lasati comuri salut

2 răspunsuri:
| Qweell a răspuns:

Naah findmayphone daca e java nu-ti merge dar dace fisier normal consulta un specialist sau forumurile despre aceasa aplicatie

| mishu112 explică:

Qweell? esti TOTAL pe dinafara dar total... mi-l deschide imi merge da nu imi merge contul! nu are nici o treaba java cu iphone