| Costea10 a întrebat:

Am si eu o problema cu cosurile. Adica, imi ies mai mereu cosuri pe frunte, iar sub nas, pe mustat cum i se spune iarasi imi ies cate 2 cosuri odata. Si nu stiu de ce... ce asi putea face? Dar fara creme ca nu prea am eu incredere in ele...

3 răspunsuri:
| Deny1333 a răspuns:

Spală-te pe faţă mai des, mergi la un dermatolog sau cumpără-ţi Zynerit. E foarte bun.

| xAL3Xx a răspuns:

Esti intr-un timp in care te faci mai mare =]] na cum sa-ti spun laughing o sati treaca peste 2-3 ani laughing FUNDA?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

ACNEOL PROP. E foarte, foarte bun. Cel putin pentru mine. Eu nu am niciun cos si am 16 ani.

http://www.naturaplant.ro/produse/665/Acneol_Prop