| Luci1 a întrebat:

Salut, am si eu o problema, de fiecare data cand incerc sa inregistrez ceva cu Fraps... esueaza! Pur si simplu apas pe F9 si nu face nimic, problema apare si dupa reinstalarea windowsului, oricare alt program de inregistrare merge. (Nici screenshot nu merge)
-Am dat pe "Run as administrator"
Funda daca stiti ce trebuie facut ^^

3 răspunsuri:
| Mirel_1372 a răspuns:

Placa video slaba

| EpicWIN a răspuns:

Daca esti intr-un joc si vrei sa inregistrezi, se apasa pe F9. Iar daca numerele acelea galbene se fac rosii. Atunci inseamna ca se inregistreaza ( just to be sure.) Daca iti inregistreaza doar pentru 30 sec. FRAPS-ul tau nu este licentiat.