| kreker71 a întrebat:

am si eu o problema. imi place de o fata din scoala mea... nu stiu daca si ea ma place (e da varsta cu mine), si de fiecare data cand incerc sa vorbesc cu ea... ma panichez si spun nu mai prostii! nu stiu ce sa fac! vreau parerea voastra. dau funda!

3 răspunsuri:
| Saskesai a răspuns:

Incearca sa vorbesti mai mult cu ea, iesi afara cu ea, imprietenitiva, va mai duceti pe la un mol, parc, etc, vorbesti la telefon cu ea, ii trimiti mesaje de ''noapte buna '' si ''buna dimineata '' si asa o sa va faceti cei mai buni prieteni si poate se indragosteste de tine, ii spui daca vrea sa fie cu tine si BUM. Sper ca te-am ajutat laughing Ceaules Baules

| fede12 a răspuns:

Daca nu reusesti sa ii spui ce simti in fata poti sa ii spui printr-un mesaj pe facebook! Tee pup!:X Baftaa

| Rahzy a răspuns:

Trebuie sa ai mai mult curaj, sa fii mai increzator in tine, lasa timiditate si vorbeste cu ea...