| Cosminel1192 a întrebat:

Salut, am si eu o problema laughing.
Mi se pare ca am limba scurta :\. adica doar varful limbii il pot scoate din gura. Stie cineva cum pot "largi" ata de sub limba?

4 răspunsuri:
| CinevaNou a răspuns:

Apuca cu un cleste si trage de ea cat iti trebuie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stai Cosminele cuminte, asta-i problema?laughingrolling on the floor Asa e constructia ta si nu ai cum s-o modifici. Nu-ti mai bate capul ca esti un om normal. Si...pentru ce iti trebuie limba ma lunga? I-auzi la el, mai frate, problema.laughing

| SpitalulDeGlumeti a răspuns:

Ti se pare sau ti-a spus altcineva ca o ai scurta, cum ti-ai dat seama? laughing

| LauraScr a răspuns:

Http://forum.softpedia.com/topic/603329-limba-scurta-d/ uite aici...este o boala transmisa genetic care se poate "rezolva" :)