| Adrian_Paraschiv_1993 a întrebat:

Salut am si eu o problema si cer ajutorul vostru ..stiti eu am o perioada mai proasta si mama mea este in Italia si doresc sa merg la ea si tata este in Romania el este alcoolic nu ma inteleg deloc cu el mama inainte sa plece mi-a cumparat masina si mi-a zis sa dau de permis insa nu am dat... va cer niste sfaturi mama a zis cami da 100, 150 max euro sa ma bag in chirie sa nu mai stau cu tata ca sa-mi faca viata grea. (nu ma suporta la bautura face urat ) sa ma duc in Italia la munca sau sa stau aici in Romania si sa dau de permis eu am o pasiune tatuajele fac tatuaje mai castig bani asa astept o parere de-a voastra!

2 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Roag-o pe mama sa-ti trimita bani, stai separat de tata, dai de permis si apoi pleci in Italia. Succes!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scapa de scursura aia umana cat mai repede, pleaca la mama ta in Italia