| bubu_7006 a întrebat:

am si eu o problema, stiu ca baietii trebuie sa faca primul pasbig grin... dar nu chiar mereu, cred big grin
Dar prietena mea asa vrea. De exemplu: Eu trebuie sa fac mereu primul pas pentru un sarut, adica ea nu a venit niciodata spre mine si sa ma sarute. Probabil ca daca nu l-as face am sta toata ziua fara sa ne atingem. Am vorbit despre asta dar nu s-a schimbat nimic. Si nu mai stiu ce sa fac, pentru ca ma plictisesc sa stea si sa astepte sa fac eu tot crying

3 răspunsuri:
| ₣e†ĺ†α Ŕ嚃å†α†ħå a răspuns:

In general baietii trebuie sa faca primul pas.asta intelegem noi fetele ca intr-o relatie baietii "conduc"hee hee

| Puky a răspuns:

NU stiu ce sa-ti zic ar trebui baiatul sa faca primul pas intr-o relatie

| bubu_7006 explică:

Stiu ca baietii trebuie sa faca primul pas, am scris asta si in intrebare... dar ea asteapta sa fac eu absolut tot! si nu sunt o fire caruia ii place sa "conduca" big grin