| Sărmăluța64 a întrebat:

Salut am și eu o problema sunt baiat am 14ani jumate mulți spun că sunt nespălat la scoala deșii mă spăl des la 1saptamana duș și la 3-4baie pe cap va rog ajutati-ma ce sa fac sa nu mai put mă dau cu mult parfum
Ei zic ca miros a tomberon

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Și troli au devenit din ce in ce mai slabi.

| Sărmăluța64 explică (pentru suntserios):

Știți că a fost pus la misto? oricum top raspunsul

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Vara este obligatoriu sa ai dus zilnic, ca-i normal sa transpiri si trebuei eliminata transpiratia, praful, mirosurile neplacute.

| mastadont a răspuns:

Asta nu înseamnă des, ba chiar foarte rar. Dușul se face zilnic nu săptămânal.

| MistarGoGu a răspuns:

Vara chiar de 3 ori pe zi ca transpiri! Dar sa schimbi și hainele! Dacă te speli de 15 ori dar iei pe tine haine transpirate înapoi = 0

Răspuns utilizator avertizat