| iulianh a întrebat:

Salut.Am si eu o rugaminte la voi. Luni ma duc la preselectii la Romanii au talent si vreau sa stiu parerea voastra.Voi canta Beat It " http://www.youtube.com/watch?v=hdhgwD3iMVE ".(ascultati intai melodia)Cine crede ca voi trece in semifinale? Daca are cineva observatii, va rog sa le faceti;) Multumesc!

Răspuns Câştigător
| DayByDay a răspuns:

Wooow, chiar canti super. Felicitari happy

5 răspunsuri:
| simonafrumoasa a răspuns:

Nu este rau mie mi-a placut. si ce ar fi chiar daca nu iei ceea ce nu prea cred? macar incerci si o sa fie frumos crede-ma.du-te daca ai ocazia eu te-as incuraja ai sanse sa treci in semifinale sa stii. Bftahappy si de abia astept sa te vad la tvlaughing PUP! pa pa!

| iulianh explică (pentru simonafrumoasa):

Oricum ma duc...sunt inscris dejawinking mersi :*

| Mustata_Diana_1998 a răspuns (pentru iulianh):

Dar de unde esti? adica unde te duci la preselectii?

| iulianh explică (pentru Mustata_Diana_1998):

La Iasi.Eu sunt din Galatiwinking

| DayByDay a răspuns (pentru iulianh):

Bafta happy

| DayByDay a răspuns (pentru iulianh):

Wooow, chiar canti super. Felicitari happy