| AdytzTheWolf a întrebat:

Salut, am si eu probleme cu cosuri, am incercat cu multe creme dar nu m-au ajutat, imi puteti da niste sfaturi va rog frumos, poate unii ati incercat altceva nu numai creme

3 răspunsuri:
| RoRoxana a răspuns:

Buna:*
Pai eu am folosit Propolis si Gerovital.Gerovital chiar face minuni(cel putin in cazul meu si al colegelor) :X.

| catiy100 a răspuns:

Nu ti-le mai strange, daca ai multe cosuri inseamna ca esti la pubertate si nu ai ce sa le faci pentru ca tot iti cresc

| relaxx a răspuns:

Pai du-te la un dermatolog.si iti zice el tottongue