| mTw a întrebat:

Am si eu un asa zis plan pe timp de vara si nu stiu daca este posibil.
As vrea sa lucrez in strainatate o luna sau 2 in timpul verii, eu avand 18 ani atunci.
Intrebarea mea este, se poate? Si daca da, dati-mi si niste idei.

2 răspunsuri:
| AliceNeye a răspuns:

Da, se poate. Acum depinde ce vrei sa faci si unde

| Dexter00 a răspuns:

Normal că se poate, eu îţi recomand să mergi la forțele de muncă din orașul tău sau din apropiere iar ei îţi vor oferi un loc în funcţie de ce îţi dorești, te indrum spre forțele de muncă deoarece sunt cele mai sigure locuri, firmele pot fi uneori inselatoare