| CAraMelab1246 a întrebat:

Salut,am si eu un prieten pe nume Alexandru(Alex) care mi-a gasit o porecla ff misto,(legată de numele meu) si as vrea propuneri de porecla pentru el,căci ma simt prost, el strigându-ma dupa porecla și eu dupa numele lui...

DAU FUNDĂ

Răspuns Câştigător
| Kerre a răspuns:

Ii poti pune o porecla nu doar dupa nume, dar si dupa activitatile pe care le practica sau ce mai face el. De exemplu unu de la mine din clasa are porecla "iepuras" pentru ca a sarit la educatia fizica 2.45

1 răspuns:
| Alexuţ02 a răspuns:

Lex, Alecsei, Alessio.