| ECK97 a întrebat:

Salut am terminat clasa a 12-a si am facut acte de somaj, mi-au dat un card imi poate explica si mie unde unde trebuie sa scot banii? si daca au venit sau ceva.. am nevoie de niste info.

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

In mod sigur ti s-a explicat cum procedezi dar nu ai fost atent. Banii ii scoti cam dupa data de 14 ale lunii de la bancomatul caruia ii apartine cardul.

| OnuOnulică a răspuns:

Mergi la bancomat și poți să îți scoți bani.

| ECK97 explică (pentru OnuOnulică):

La ce Banca? a scrie pe card ''Card Profesional European'' oare la orice banca? Ma depaseste. (Niciodata nu m-am priceput la actele astea cu banca etc. laughing

| ECK97 explică (pentru OnuOnulică):

La ce Banca? a scrie pe card ''Card Profesional European'' oare la orice banca?