| ionutbt a întrebat:

Am terminat clasa a 8 a si m-am inscris la liceu la profilul mate-info cu info intensiv. Cei care ati terminat acum clasa a 9 a la acest profil imi puteti spune daca este atat de greu cum spun unii. Ce este mai greu si ce este mai greu la acest profil?

Răspuns Câştigător
| Roxett a răspuns:

Nu, nu este asa greu. si eu eram speriata cand am intrat clasa a noua pentru. ca mi s-a spus ca o sa fie greu bla bla. Dar daca tu inveti constant si te straduiesti, nu este asa greu...acum depinde foarte mult si de profesori, de stilul de predare, de cerinte etc. Dar tu invata constant si o sa fie bine.

Mult succes iti doresc!