| Minnye10 a întrebat:

Salut,am tot auzit ca Anca (Cristina Ciobanasu) si Vlad Gherman sunt impreuna si in realitate.Si am mai auzit ca au fost la o emisiune si le-a pus o intrebare cum ar fi daca sunt impreuna in realitate, si au inceput sa rada chestii din astea. Daca aveti un link cu interviu cu ei doi dati-mi si mie va rog.
Multumesc
Funda + vot

8 răspunsuri:
| Alki a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=Jj4PZzTOmxc&feature=relmfu si Cristina s-a dat de gol in interviul asta.

| Amalia_8284 a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=1BKiZF6khuE ete o melodie care ei au cantat-o la happy hour i uita-te la sfarsit! Deci da sunt impreuna!

| masha2000 a răspuns:

nu sunt impreuna deoarece o cunosc pe mama adoptiva a cristinei, pe ruxadra ion si a spus ca nu are un iubit in realitate, ei se prefac doar cand sunt la sedinte foto, cand sunt filmati, cand sunt in public...deci nu sunt un cuplu

| ZZZandreea a răspuns (pentru masha2000):

De fapt sunt impreuna. Au declarat si in interviuri, am fost la petrecerea privata de la Zoorkey's Place din Afi si i-am intrebat si au spus ca da. Si Cristina are poze cu el pe facebook cand se saruta si ii spune "maimutica mea" si au fost impreuna la Paris..mai continui? laughing

| Tania_Sorana_1997 a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=w5jupjc4BdE eu pe asta il stiu :D si Vlad a zis " who knows " :X deci e clar :D

| Minnye10 explică (pentru Tania_Sorana_1997):

Ce e clar? Cine stie la ce se referawinking nua ai de unde sa stii.