| lidika a întrebat:

am un mini proBlem cu parul meu. ce sampon imi propunetzi pentru parul ondulat dar care sa nu confere volum si logik sa nu-i permita a se elecriza dupa pieptanare... am problema asta cu elecrizarea si aranjarea parului aproape zilnic. poate imi propunetzi si ceva pentru aranjarea parului(nu fixativ) plSS... am mare nevoie de ajutorul vostru si chiar m-am saturat sa-mi prind parul in coada cind nu sta bine,,(((.Multzumeck

2 răspunsuri:
| mami a răspuns:

Prea putina lume foloseste balsam pentru par dupa spalare
eu il folosesc dupa fiecare spalare si nu se mai umfla si nu se mai electrizeaza
sa citesti cu atentzie instuctziunile de aplicare al balsamului, vei vedea ca merita

| kittyeu a răspuns:

Salut...am si eu o prietena care avea aceleasi probleme. Ea foloseste balsam spray pentru bucle bine definite(care nu se clateste )pe parul umed... dupa care se piAptana.incearca sa nu te piepteni doar dupa ce iti speli parul...asa buclele iti vor ramane bine definite si parul nu se electrizeaza...sa'mi spui daca functzioneaza si la tine. happy success!