| UsersBoss a întrebat:

Salut am un prieten care pe el il escita cand vede karate intre fete mai ales loviturile cu talpa in burta si el mi-a spus mie pentru ca sunt prietenul lui si daca nu ma pot interesa de cum sa faca, ca el ar vrea sa experimenteze cum e sa iei un picior in burta de la o fata si cum nu ar avea aceasta sansa "nebunul" vrea sa faca cumva incat sa se loveasca singur cu papucul si sa isi imagineze ca este o fata si nu stie ce macanism sa faca ca sa aiba aceeasi forta de lovire pe care ar trebui s-o primeasca si m-a rugat sa il las sa isi puna intrebarea aici dar eu i-am zis ca o pun eu ca sa va pot explica cum sta treaba si sa nu va imaginati ca baiatul e nebun sau are probleme la mansarda el chiar invata foarte bine dar are aceasta placere si il inteleg. Funda celui care ii raspunde la intrebare.

1 răspuns:
| Nightfall a răspuns:

laughing Escita. Mortala asta. Asa, intre noi fie vorba si pe mine ma "escita" fetele, cu muscaturi, zgarieturi, dar picioare in burta inca n-am incercat laughing.