| Misiss a întrebat:

Salut, am un prieten/cunoscut Ion, e in cl.paralela cu mine.Comunicam din cind in cind cu el, dar nu mai mult de"salut, ce faci, cum la tine?"cind ne vedem prin holul scolii ne salutam, eu de fiecare data oii zimbesz, il simpatizez. O inrebare, face sa il invit la o plimare sau nu?

1 răspuns:
| Guby a răspuns:

Poi sti cum e vorba acea "daca ati este drag de el ia-l acasa " poti incerca sa-i spui ca nu e sfarsitul reputatiei tale tongue