| Zaharia_Malina_1998 a întrebat:

Am un prieten(nu un iubit).Ne cunoastem de multa vreme si suntem prieteni de cand eram mici.Cand suntem cu niste prieteni comuni ma saluta, ma intreaba ce fac tot timpul si suntem prieteni foarte buni, dar cand suntem in public(la scoala de ex.) ma evita de parca as fi invizibila si nici macar nu ma saluta.Mai suntem prieteni? Ce ar trebui sa fac?

Răspuns Câştigător
| StalkerSoul a răspuns:

Intreaba-l atunci cand sunteti cu prietenii, de ce se comporta asa. daca evita sa spuna probabil ii e rusine de ceva.

2 răspunsuri:
| Danutul22 a răspuns:

Hei big grin
Probabil ca esti doar o prietena pentru el..si cand esti la scoala poate e in alt grup de amic, pentru un baiat, un priete e prieten. nimic mai mult ce necesita prea multa atentie

| lorena15 a răspuns:

Vorbeste tu cu elbig grin