| anonim_4396 a întrebat:

Am un profesor de fizica foarte sever... Pina in clasa a noua el se poarta frumos cu majoritatea dar cind ajunge o clasa oarecare in clasa a noua l incepe as bate putin joc, Data trecuta am povestit tema si a inceput sa ma laude... dar cind colo la sfirsitul lectiei mi-a pus o nota la care nu mam asteptat adica 7.Eu is ultimul an in scoala caci la mine e gimnaziu si vreau sa am media mare cel putin 9, 5.Am trecut la tema Lentile.Trimetetimi adrese cu video, imagini, din experienta proprie poate imi spuneti ceva pentru a raspunde data viitoare pe nota 10 sau 9.Pentru cel mai bun raspuns pun funda iar la restul voturi! Astept raspunsul

1 răspuns:
| мямιѕтєяισѕ a răspuns:

Serios? Scrii asa bine si corect gramatical incat dai vina pe profesor.Tu crezi ca iei nota 10 daca te lauda putin profesorul.Nu vezi ca esti prost sau chiar nu ti-a spus nimeni pana acum.Si lentilele se studiaza prin clasa a VII a. Invata sa scrii si poate o sa iti de-a si profesorul ala mai mult de 7.