| alexxi a întrebat:

Salut am un wrestling total edition si nu stiu cum sa ma bag sa ma bat in cusca cu alti wrestlingeri ma puteti ajuta dau fundita:d.Mersi

11 răspunsuri:
| andreya1999 a răspuns:

Nu amavut nici odacta asa ceva

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cauti in meniul pentru evenimente si apesi acolo

| cristime a răspuns:

HA HA HA da si ce mai vrei meci last man standing? Nu se poate. Ii prea panarama jocu sorry!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca poate sa mi-l dea si mie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cine esti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi dai wrezlingul pe net si til; zic cum se face ca am avut si eu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hydfjg

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca il ai in pc nu merge in cusca daca ai xbox sau psp mergewinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dami id tau si imi trimiti saitul de nde l-ai luat si ati zic

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ba dar tu ce sti nu exista meci in cusca in wrestling total edition

| darkboss a răspuns:

Pai merge sa te bati doar in ring nu si in cusca