| vilaflorin a întrebat:

Salut! Am visat aseară ca eram la țara cu bunica mea și taica-meu (amândoi trăiesc) și mai era un prieten de ai lui taica care efectiv ii tăia pe amândoi in bucăți și gen ei stăteau pe scaun și râdeau și chestii (nu au murit ca erau tăiați) și la final, prietenul lui taica-meu îi lipește înapoi părțile tăiate de corp și după ma trezesc.
Ce poate însemna?

5 răspunsuri:
| AnemonaP a răspuns:

Visele nu au vreo semnificație, stai liniștit.

| Mariacld a răspuns (pentru AnemonaP):

Ba da, au.

| AnemonaP a răspuns (pentru Mariacld):

Dacă tu crezi in ele, Bafta laughing

| Mariacld a răspuns (pentru AnemonaP):

Cum explici faptul ca unele persoane și-au visat sufletul pereche cu mult timp înainte ca ei sa se cunoască? Am o cunoștință căreia i s-a întâmplat asta, totul e posibil, tine-ți părerea pentru tine!

| AnemonaP a răspuns (pentru Mariacld):

Tu de ce nu ți-ai ținut parerea pentru tine? laughing Nu cred așa ceva oricum happy