| anonim_4396 a întrebat:

Salut.Am visat azi-noapte ca eram la nunta mea, nu stiam cine este sotul.Nu eram imbracata intr-o rochie de mireasa, ci intr-un costum negru.Brusc,visul a continuat cu altul in care ma aflam de ziua mea de nastere in oras, in stanga mea se afla prietenul meu iar in dreapta o buna prietena, in departare venea o alta prietena impreuna cu sora ei.Nu primisem niciun cadou.
Stie cineva ce poate insemna?

1 răspuns:
| MiK3L a răspuns:

Nu cred in vise si superstitii! Ar fi bine sa nu mai crezi nici tu. O sa-ti distrugi sufletul.Si psihicul.