| Miyukii a întrebat:

Am vrut sa ma apuc de arta digitala si mi-am luat acum un an o tableta grafica, pe care sa desenez, dar nu avea propiul sau ecran. Am gasit la preturi foarte mari pe eMAG din acelea cu ecran propriu. Va rog, imi puteti da un link la o tableta din aceea la un pret rezonabil? Va rog mult, multumesc!

3 răspunsuri:
| Miyukii explică (pentru xXSpikeXx):

Am cautat pe eMAG, dar singurele care aveau display erau de la 5000 de lei in sus adica 50 de milioane

| xXSpikeXx a răspuns:

Poate gasesti aici ceva pe gustul tau
http://www.shopmania.ro/tablete-grafice