| Sebastian8888 a întrebat:

Salut.Anul acesta am intrat la liceu pe profilul Mate Info Intensiv. În prima clasa din profilul respectiv (spre exemplu științele naturii)sunt elevii cu cele mai mari medii (spre exemplu de la 10 la 9.70, adică primele 28 de medii)sau elevii sunt amestecați (sunt elevii cu cele mai mari note dar și cei cu cele mai mici)?

1 răspuns:
| Yvonnnee a răspuns:

De la cele mai mari note pana la cea mai mica. Adică descrescător. In funcție de repartizare