| titoo a întrebat:

As avea o intrebare... Deci am 16 ani si de curand am intalnit o fata la scoala de care imi place, dar nu am vb nimic, cu ea nici nu am salutat-o. In fine suntem de odata dar la profil diferit. Cu prietenele ei nu prea ma inteleg iar cu baieti n-am vazut-o sa discute. Deci, imi puteti spune cum sa putea sa intru in vorba cu ea? Mentionez ca o sa fie cam greu laughing mai ales ca am observat ca nu prea discuta ca baieti...
Va rog dati-mi niste faturi cum sa fac ca sa intru in discutie cu si sa ma imprietenesc cu ea.
Ms!
Dau funda! big grin :*

4 răspunsuri:
| MDenisee a răspuns:

Ori iti iei inima in dinti si incepi sa vb cu ea, ori te accidentezi de ea din greseala apoi iti ceri scuze apoi ii atragi atentia ca ai remarcat-o si altele, ar fi ceva frumos big grin

| titoo explică (pentru MDenisee):

Auzi, dar daca m-as baga prima oara cu ea intr-o discutie pe facebook? Ar fi ok?

| MDenisee a răspuns (pentru titoo):

Da si asta ar fi ok, ii spui ca ai remarcat-o si ca iti doresti sa o cunosti mai bine big grin

| Idka a răspuns:

Pur si simplu du-te la ea, vorbeste-i cautati lucruri in comun, faptul ca nu vorbeste cu baieti arata faptul ca poate e cam timida deci ia-o mai usor zic eu. Nu stiu, in pauze incearca sa te apropii de ea, vezi daca incet incet poate simte si ea ceva pentru tine. Arata-i ca o placi. Succes!