| Rodney a întrebat:

As avea o intrebare despre media de admitere la liceu anul acesta. Ea poate scadea sau creste in functie de ce factori?

Răspuns Câştigător
| Firefly a răspuns:

In functie de ce medii au cei care vor la acel profil.Calculatorul ii repartizeaza pe primii 28 (cred) care au prima optiune acel profil si care au cele mai mari medii, pana ce se umple clasa.

2 răspunsuri:
| niko_7262 a răspuns:

Media la admitere(desi nu stiu cat te va mai ajuta acum), scade foarte mult, datorita notelor obtinute la tezele de anul trecut si la examenul de anul acesta. Ti-o spun eu, care am din cls a 5-8, mediile anuale peste 9. 50, dar datorita tezelor si examenul a scazut consoderabil. 8. 86, e destul de mica.
Bafta.

| Eva9610 a răspuns:

Depinde cat de multi copii vor la acel profil. daca la acel profil sunt sa spunem 60 de locuri si sunt 60 de copii care vor la acel liceu dar care au medie mai mare ca a ta automat nu mai ai loc si PC te repartizeaza la urmatorul liceu. Depinde foarte mult de noroc.Si eu am media 8. 86 :d:d:d:d:d:d:d