| dulshe a întrebat:

As avea o intrebare. In punctaj scrie ceva de "voturi" cine imi explica si mie ce este? Pentru ca din cate vad eu nu scrie in niciun colt ceva de genu "voteaza profil" sau ce mai stiu eu.
Multumesc!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Voturile care se dau, in mare parte nu sunt justificate, asa ca nu iti bate capul, daca vezi ca cineva nu iti apreciaza un raspuns logic. unii useri voteaza azi pentru raspunsurile postate acum 6 luni -numai pentru a urca in top.asa ca nu iti complica viata.

3 răspunsuri:
| psiholoaga a răspuns:

Se refera la voturile pe care le-a dat userul respectiv in ultimele 2 luni. Si vezi acolo de cate ori si cui a dat inteligent, amuzant, folositor etc.

| adi a răspuns:

Sub un raspuns apar mai multe calificative, acolo poti vota raspunsul respectiv.

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Este vorba de voturile pe care le poate da fiecare.Se da clic pe calificativele care apar sub raspunsurile la intrebari in functie de cum consideri tu ca a fost raspunsul respectiv:folositor, nefolositor, amuzant...