| SpiderGandacelul a întrebat:

As dori sa aflu un remediu pentru punctele negre(acnee) de pe fata...am o gramadasad Vreau sa stiu din ce cauza imi apar, cum pot sa le previn si o cale pentru a le elimina.Va rog ajutati-ma. Multumesc anticipat! happy

Răspuns Câştigător
| Paty3 a răspuns:

Salut. Din cauza ca acum te maturizezi apar. Le poti face sa dispara nu prea greu. Pun intr-o oala sau ceva. niste apa fierbinte si stai cu fata deasupra ei 10 minute si apoi iti stergi fata cu un prosop moale. Bafta.

2 răspunsuri:
| Paty3 a răspuns:

Multumesc. happy

| pedobear a răspuns:

Lipsa de sex. Du-te la curve, varjeste-le pe colegele tale, proste-o pe sor-ta ca e de fapt vitrega. Cand vine vorba de sex nu exista limite.