| alexandrull a întrebat:

as dori sa cumpar un rozator. ce ma sfatuiti un porcushor de guineea sau un hamster? vreau sfaturi despre alegerea mea si care e dieferenta intre ei?

Răspuns Câştigător
| pinkqueen98 a răspuns:

Un hamsterkiss.Am avut si euhappy. Porcusorul de guineea miroase urat si este cam greu de intretinutoh go on, in schimb hamsterul este foarte linistit.Este activ pe timpul noptii iar ziua doarmehappy.Si nu este asa de scumpa mancarea pentru el, nici nu mananca mult, nu ii trebuie apa doar cateva legume de unde sa si-o extraga. Sper ca te'am ajutat.Te pup!kiss[Fundaa?puppy dog eyeslove struck]

3 răspunsuri:
| Aylee a răspuns:

Hamsterul(mascul)e foarte cuminte, jucaus si sta si la baie eu asa am avut. Porcusorul de guineea dupa parerea mea, e prea mare.

| zăGhost a răspuns:

Eu una prefer porcuşor. Şi hamsterii sunt drăguţi, dar cam prea agitaţi pentru mine (mi-am dat şi eu seama dupa ce am avut 5 laughing ), porcuşorul e mai blând, trăieşte mai mult, iar zgomotele pe care le scoate mă distrează întotdeauna.

| inger02 a răspuns:

Porcusorul de gunieea e super dragut :X