| Ciocolathaa a întrebat:

Salut :*. As dori sa imi raspundeti la urmatoarele intrebari : 1.Cum sa creez albume noi pe facebook? 2.Cum sa mut pozele de pe facebook dintr-un album in altul? 3.Cum sa dau un nume la album pe facebook?. Primul raspuns corect, cu toate detaliile, primeste fundita. Multumesc :*!

Răspuns Câştigător
| iulyspy a răspuns:

Hey!
1. te duci pe profilul tau..la poze..si unde iti apar albumele e in dreapta un buton "adauga fotografii" si dai click acolo, adaugi pozele si apoi dai editare album (in stanga undeva) si iti selectezi cine vrei sa vada albumu sau numele etc
2 de mutat pozele dintr-un album in altu nu se poate..doar sa le stergi din albumu in care nu mai vrei sa fie si sa le incarci in cel unde ai vrut sa le muti
3 pai raspunsu e la punctu 1..cand dai editare album o sa ai in stanga un nume gen "New album" si acolo dai click si scrii numele
daca mai vrei alte detalii si nu te descurci intreaba
sper ca te-am ajutat:*