| MdRoUgS a întrebat:

Salut as vrea dragi prieteni sa ma ajutati si de aceasta data! iubitul meu e nascut fix pe 1 aprilie si cum stiti pe 1 aprilie este,, ziua pacalelilor,,. acum stateam si ma gandeam ca nu as vrea sa-i fac cadou un obiect, mai bine ii fac cadou o farsa de neuitat! dati-mi idei de farse.va multumesc anticipat si la multi ani tuturor!

Răspuns Câştigător
evenso
| evenso a răspuns:

Indiferent in ce zi s-a nascut o persoana ziua de nastere ar trebui sa fie respectata si nu inlocuita cu o farsa.
Daca tot vrei sa faci si o farsa o faci inainte sau dupa, altfel risti ca "darul" tau sa il supere.

| MdRoUgS explică (pentru evenso):

Mersi mult pentru parere...eu sunt o persoana mai glumeta.le fac farse prietenilor, asa ca o sa fac o gluma frumoasa si poate o cerere de logodna! iti multumesc mult pentru ca ti ai alocat timp si pentru raspunsul meu.iti doresc tot binele din lume! FUNDA

| evenso a răspuns (pentru MdRoUgS):

Cu placere.
Te inteleg perfect, si eu sunt vesela de fire, dar in acelasi timp si sensibila si nu mi-ar pica bine ca de ziua mea sa se faca o gluma proasta.
Chestia cu logodna chiar e tare, ca e gluma ca e in serios!

| MdRoUgS explică (pentru evenso):

Pentru mine totul este frumos si vesel! da tinand cont ca este iubitul meu, merita si o gluma! dar o gluma buna! sper sa mi iasa sa nu o dau in bara! ureaza-mi bafta!

| evenso a răspuns (pentru MdRoUgS):

Bafta, Succes, Noroc! - iti urez tot ce vrei! happy

| MdRoUgS explică (pentru evenso):

Multumes la fel! tepup

| evenso a răspuns (pentru MdRoUgS):

Merci! big grin