| friday a întrebat:

As vrea sa aflu cam cat as slabi si in cat timp in cazul in care m-as apuca de inot (9 ore pe saptamana) si daca ar fi nevoie de o dieta pe langa inotul in sine. Si cat de repede s-ar vedea rezultatele?
Sa zicem, dupa 2 saptamani? Dar dupa o luna?
Sunt cammulte intrebari, dar ideea ar fi sa ma ajutati cu niste rapoarte (raporturi) relative perioada/rezultate
Multumesc. Funda!

Răspuns Câştigător
| Valisha18 a răspuns:

Ai grija sa nu obosesti prea mult, deoarece iti sporeste pofta de mancare foarte mult. Rezultatele depind, dar in 2 saptamani poti slabi circa 5 kg. Dupa o luna, pentru ca te-ai deprins cu activitatea, efectele vor fi mai eficiente, poti slabi pana la 12 kg sau chiar 13 kg.

2 răspunsuri:
| codruzu12345 a răspuns:

Normal ca trebuie sa ti si un regim.Cu slabitul, depinde de organism

| vanessa_6993 a răspuns:

Da inotul e f bun prietena mea era grasa s-a apucat de inot si in 2 saptamani. a slabit 7 kilograme facea inot zilnic si cu siguranta si o dieta