| Gicone a întrebat:

As vrea sa imi cumpar acest skateboard: http://www.planetshop.ro/Skateboard-WORKER-Urban-Reptile -IN-268.html Cum vi se pare? Il mai are cineva? spuneti-mi cam cat de bun este.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un pr d am meu are asa ceva si zice ca e fff bun. este cel mai bun de pana acum. ca el a avut multe laughinglaughing... dar acesta a zis ca cel mai bun. acum nu stiu cum ti se pare tie...

Bafta! love struck

| gabymortal a răspuns:

Vreau si eu sa il cumpar... mai am si eu o intrebare:
ia curbele repede? caci vreau sa mai dau intreceri cu prieteni