| Valentyn_Floryn_1999 a întrebat:

As vrea sa imi dau gaura in urechea stanga fiindca toti au aceeasi parere despre baietii cu gaura in dreapta... in fine problema este ca am o alunita unde vreau sa imi dau gaura ce asi putea sa fac? Daca dau gaura mai jos si apoi bag expanderul si scap de ea are ceva?

Răspuns Câştigător
| zSchizophrenic a răspuns:

Daca e mai jos de alunita e ok, zic eu.Dar sa fie o distanta corespunzatoare, sa nu afecteze absolut deloc. Daca nu, mai bine lasa-te asa.