| StroeRaduHit a întrebat:

Salut! Aș vrea să îmi fac o frizura tip Dennis Man ( sper sa nu râdețilaughing) ) și ideea este că în această frizura linia este trasa un pic mai jos față de unde o aveam eu trasa. Dar chestia e că eu nu știu dacă o să mai crească prea curând par pe unde aveam eu linia trasa pentru că ar arata penibil frizura cu o linie mascata oarecum prin par. Așa că aș vrea niste răspunsuri la întrebarea dacă mai creste parul in zona unde am avut trasa linia cu mașina de tuns?

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Ca sa-ti schimbi tunsoarea trebuie sa lasi parul sa creasca mai mult cat sa acopere si zona unde acum ai parul foarte mic, ca urmatoarea tunsoare sa se poata face corect, frumos si fara linii inestetice pe cap.

2 răspunsuri:
| Anonimboy111 a răspuns:

Dennis man e topppp n-are cum sa rada cineva ca iti doresti o frizura ca idolul tau, etc, si da, o sa ti creasca par inapoi in locul acela, stai linistit