| Hitek a întrebat:

Salut, as vrea sa imi fac o tunsoare in "v", dar nu am mai avut niciodata asa ca vreau sa imi spuneti daca mi-ar sta bine...

http://imgur.com/A89Nb

Si daca se poate sa imi dati niste exemple cu tunsori in V...

1 răspuns:
| R0CA19 a răspuns:

Nu cred ca stie cineva de pe siteul asta cum arati tu, iar acea poza chiar nu exprima ceva sugestiv. Oricum daca iti faci o tunsoare poate fii una cu bun gust si probabil va arata bine [si daca te va dezavantaja iti va zice probabil friezulwinking]