| AnaAmphetamine2311 a întrebat:

As vrea sa imi fac un piercing in nas[septum piercing] dar as vrea sa stiu daca merita...adica daca doare sau e suportabil.chestii de genul big grin

Răspuns Câştigător
| CreaţaWsz a răspuns:

Nu doare dacă îl dai cu aparat special, în fine acu depinde și cât de sensibilă ești și dacă suporți puțin. Piercing-urle astea sunt acum mai mult de atras atenția, dar dacă vrei neapărat fă-ți!winking

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai mare grija la igiena ca imediat te poti infecta

| Toutui a răspuns:

Presupun ca e mai dureros ca gaura in urechi, vrei sa iti faci du-te la un salon unde cu asta se ocupa, dar inainte gandeste-te de 2 ori si imagineazati cum arati cu si fara.