| gabrielsenzual a întrebat:

As vrea sa imi schimb numele pe facebook, acuma il am Stefan Gabryel si m-am plictisit de el dati-mi niste exemple de nume care merg pe facebook accept tot felul de prescurtari modificari.
Dau funda celui mai bun/bune nume!

2 răspunsuri:
| NotAnArchetype a răspuns:

Eu zic că era ok, doar era numele tăulaughing Dacă nu vrei să pari cocalar cu nume gen „Bayathu Finutzu" sau alte porcării, lasă-ţi-l normallaughing

| Wøodenpints a răspuns:

Proștii ca tine pe care nu-i duce capul nici cât să-și găsească un amărât de nickname nici n-ar trebui să aibă acces la internet...