| Canaceai a întrebat:

Salut! As vrea sa intreb pe această platformă gratuită. Am trimis unui prieten poze pe watsap cu diferite masini din realitate si vocale amuzante si poze amuzante cu mine si multe alte poze, video-uri.
Are o poza cu buletinul meu si îmi e cam teama. Poate face ceva?

2 răspunsuri:
| Den1sa a răspuns:

Pai nu trebuia sa trimiti o poza cu buletinul tău

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dacă ai șterge poza trimisă de tine de pe Watthap, teoretic i se șterge și lui, asta dacă nu a salvat-o. Dacă îți este prieten de ce îți este frică să îți facă ceva. Să nu m-ai dai informații legate de tine unor persoane, chiar dacă ai puțină încredere în ele.