| lavinutzzzzzzzzzzza a întrebat:

Salut, as vrea sa intreb si eu ceva: cum vi se pare ca doi colegi de clasa sa fie iubiti? n-am traiti nici o data o experienta de asta sau sa vad un astfel de caz asa ca nu stiu cum e.

2 răspunsuri:
| criss7784 a răspuns:

Eu am in clasa doi colegii care sunt impreuna si stau in banca din spatele meu si mereu vorbesc in ore.Cateodata vorbesc frumos unu cu altul, altadata se mai injura si uneori rau de tot.Se tot saruta si cateodata cam exagereaza cu lucrul asta, in rest ii okbig grin

| DeadSpace a răspuns:

Depinde. Si eu aveam in clasa colegi care se pupau, vorbeau.

Eu cu niste colegi, langa scoala este un parc si acolo am luat marcare si am scris Ion + Teo ( asa se numeau ). Este amuzant daca cineva este mascarici si glumeste pe faptul asta.