| AlexSJ a întrebat:

Salut, as vrea sa intru in liceul Cronos din bucuresti. Cum este? Profesorii sunt de treaba? Astept niste sfaturi. Am auzit ca este intr-o scoala generala asa ca mai am inca o intrebare : Te lasa sa fumezi in incinta scoli sau trebuie sa te duci prin nu stiu ce boscheti? Multumesc, astept.

2 răspunsuri:
| cristiano9 a răspuns:

In ce liceu crezi u ca nu se mai fumeaza laughing ce e asta frecventa redusa? atunci e clar...

| djteo2011 a răspuns:

O mare teapa, niste jagosi care te lasa repetent in clasa XIII crezand ca mai achiti un an la ei, despre liceul cronos nu pot sa va spun ca este decat o teapa, ar trebui deschis un forum cronos sa vada si lumea ce fac nesimtiti astia. Evaziune fiscala la greu, taxe imense, iar la sfarsit in clasa XIII te lasa repetent.Am primit doua exercitii sa rezolv la matematica, toate bune si frumoase, initial era vorba daca rezolv doar unul ca promovez, dupa ce am rezolvat cele doua exercitii a venit surpriza, inca unul total in afara cerintelor initiale pentu acel examen, nu va inscrieti la scoala cronos, pentru ca o sa platiti o gramada de bani si o sa ramaneti si repetenti.