| Rob3rta_8176 a întrebat:

:* As vrea sa ma ajutati.Am un latpop acer de 1 an si l'am reinstalat acum 3 luni din Vista in Windows 7. De vreo 3 saptamani mi se inchide dintr'o data fara sa fac nimic si imi merge mai greu internetul.De ce? Ce ar trebui sa fac? Multumesc!happy

Răspuns Câştigător
| no1cares a răspuns:

Hehe am avut si eu probelma asta
pai ventilatorul unde da aer e plin de praf si trebuie curattat/...
si mie mi se inchidea fara sa-i fac niminic si tot la fel merge ffff greu netu :/
te sfatuis a pui pe cineva priceput ssal desfaca la ventilator
sau sal duci la un magazin de reparat laptopurile
presupun ca nu costa mult happy
bafta!
fundita? :*

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu am patit asta pana cand am instalat. windows xp si acum merge bine numai am nicio problema

| adrianrob a răspuns:

E din cauza coolerului (ventilatorului) cum zice mai sus si ghOst.
Trebuie curatat de praf iar in cel mai rau caz schimbat cu unul nou!
Bafta!