| duckgiannis a întrebat:

Salut aș vrea să știu dacă termin liceul sportiv după pot învăța de orice profesie de exemplu advocat sau doar de antrenor sau profesor de educație fizică

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Nu are importanta ce liceu termini, doar sa iei nota mare la BAC si sa inveti foarte bine, ca sa poti sa sustii examenul de admitere la orice facultate doresti tu.
Mai bine te faci antrenor sau profesor de sport, ca avocati ies in fiecare an cate 10.000 dar numai 50-100 de jobrui ies anual, restul stau acasa sau ajung sa munceasca pe la supermarketuri, pe la tarabe sau pe unde gasesc.