| virusalbviolet a întrebat:

Salut.As vrea sa stiu despre jocul imvu detalii cat mai multe:cum se joaca, etc. cele mai multe ia funda

1 răspuns:
| PiixieLove a răspuns:

IMVU a inceput ca un messenger 3D. Cu timpul, insa, in jurul aplicatiei, s-a creat o comunitate.
Pe messul lor, nu vorbesti doar cu prieteni, ci poti sa discuti si cu un necunoscut la intamplare. Poti sa intri in chatrooms, care nu sunt asa cum crezi tu probabil! Sunt cluburi, plaje, nave spatiale etc, in care dansezi, saruti, imbratisezi si ce mai vrei tu! Avatarul ti-l poti crea ca sa iti semene perfect, sau il poti face sa arate asa cum ti-ai dori sa arati! Ii cumperi hainute, casute, animalute... Si cei care le creeaza sunt alti useri ca tine! Poti deveni creator de haine sau cluburi, plaje etc. Ca sa faci credit pot sa. ti zic o schema: intri pe myearbook apoi dai ok dupa back pana cand faci bani multi[fiecare ok dat primesti 500] e complicat dar e de folos! sper ca te.am ajutat. bye:-H